Skip to main content

Úspěchy Globemy znovu uznány společností Google!

globema-google-partner

Je to potvrzeno! Znovu nám byl udělen status Google Cloud Premier Partner v oblasti Google Map. Tuto skvělou zprávu jsme obdrželi začátkem března. Zjistěte, jaké požadavky jsme museli splnit, abychom si zachovali náš status a jak to prospěje Vám!

Udržovali jsme naše vynikající výsledky

A to díky našim zákazníkům Google Cloud a Maps API, kteří nám důvěřují v poskytování služeb. V naší nabídce najdete řešení a balíčky služeb – od analýzy, konzultací, školení a podpory až po finální implementaci.

Rozvíjíme se

Získali jsme 45 (!) Google certifikátů, které se týkají prodeje Google Map, architektury, bezpečnosti a vytváření řešení založených na Google Cloud Platform.

Našim zákazníkům se daří

Jejich příběhy dokazují, že používání Google mapových služeb může přinést obrovské výhody bez ohledu na velikost odvětví nebo společnosti. O některých implementacích Google Maps si můžete přičíst zde:

Tímto jsme prokázali naši odbornost v poskytování služeb založených na lokalizaci!

Dlouhodobá spolupráce je přínosem pro všechny

Se společností Google spolupracujeme od roku 2012 a od roku 2015 držíme titul jediného partnera Google Cloud Premier Partner v Česku – víme, co děláme, pokud jde o mapy. Oslovte nás, pomůžeme Vám přijít na ten nejlepší způsob, jak používat služby založené na lokalizaci ve Vaší společnosti!

9-2018-03-07-22-2017-03-10-2232354235235235235