rsz_google_maps_platform_lockup_horiz_1

Nejinovativnější mapová platforma na světě, kterou využívá 1 miliarda uživatelů měsíčně. Google Mapy jsou díky globálnímu pokrytí, rychlosti načítání, aktuálním datům a obrovskému počtu různých informací dostupných v reálném čase ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí naplno využít vizualizační a lokalizační služby.

 • Jaké služby Google nabízí? 18 API služeb je rozděleno do 3 základních produktů, které mohou být použity jako tzv. stavební bloky – Maps, Routes, Places. Přehledně shrnuto v našem Youtube tutoriálu. Pokud řešíte rozdíl mezi Dynamickou, Statickou či Embed mapou, přečtěte si našeho průvodce.
 • Kolik zaplatím za využívání Google Map? Platíte jen za to, co využijete a cenu udává veřejný ceník. Google poskytuje všem uživatelům volný měsíční kredit $200. Jako partner nabízíme přístup k množstevním slevám. Výpočet ceny jsme popsali v našem článku.
 • Jak mi může Globema pomoci? Globema je prémiovým partnerem společnosti Google pro Českou republiku a střední a východní Evropu. Aktivně pracujeme na vývoji řešení založených na rozhraní Google Maps API a poskytujeme spolupráci při využívání Google Maps Platform, díky které získáte řadu výhod.
99
celého světa pokryto
Google Mapami
65
kilometrů silniční sítě
po celém světě
150
míst z celého světa
v Google databázi
5554774747477

Globema CS s.r.o

www.globema.cz
info@globema.cz
+ 420 608 516 541

S čím Vám můžeme poradit?

  Jméno a příjmení (povinné)

  E-mail (povinné)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Správcem vašich osobních údajů je Globema CS s.r.o. se sídlem v Praze. Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, právo omezit jejich zpracování, právo na výmaz údajů a přenositelnost údajů, jakož i právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Podrobné informace o zpracování vašich osobních údajů jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů.