Služby Globemy týkající se Google Map

Na základě Google Maps API vytváříme specializovaná řešení pro zvýšení efektivity provozu a marketingových aktivit. Napište nám 

Analýza potřeb a požadavků zákazníka

Prvním krokem při práci s našimi zákazníky je analýza jejich požadavků a očekávání. Přesná znalost vašich požadavků je prvním krokem při výběru správného typu licence Google Maps API Premium.

Technické konzultace

Máte-li nějaké technické dotazy ohledně Google Maps API for Work, můžete vám nabídnout konzultace, během kterých problém společně vyřešíme. Konzultace nabízíme uživatelům našich aplikací i lidem, kteří se chtějí seznámit se všemi funkcemi Google Map.

Profesionální školení

Pro stávající i budoucí klienty poskytujeme odborné školení a snažíme se předat všechny zkušenosti získané při práci s Google Maps API.

Migrace dat

Odborníci z Globemy vám pomohou při migraci dat z jedné databáze do druhé nebo při změně formátů dat.

Tvorba aplikací založených na Google Maps API

Globema nabízí vlastní inovativní aplikace, které využívají rozhraní Google Maps API a vytváří aplikace přesně šité na míru vašim požadavkům.

Implementace a realizace

Globema poskytuje služby v oblasti technické a obchodní analýzy při integraci a implementaci řešení založených na Google Mapách.

NAŠE PARTNERSTVÍ S GOOGLEM

Globema využívá technologii Google Maps pro prezentaci dat o sítích společností z teplárenského, telekomunikačního nebo energetického sektoru již od roku 2009. V současné době Globema vyvíjí aplikace na bázi Google Maps API pro širokou škálu odvětví: maloobchod, logistika, cestovní ruch, bankovnictví, reality, atd. Globema je autorizovaným prodejcem licencí Google Maps API Premium v Evropě, Africe a na Blízkém východě.

Zajímají Vás také řešení, které vyvíjíme? Řešení Google Maps API