Jsme dlouholetým partnerem Googlu s nejvyšším statusem Premier. Naše Spolupráce se společností Google byla zahájena už v roce 2012 a od té doby aktivně vyvíjíme inovativní řešení založená na produktech Google Maps Platform. Nyní působíme v celé střední a východní Evropě. Náš tým tvoří odborníci na Google Maps Platform a Google Cloud Platform, kteří jsou držiteli certifikátů, jako jsou Professional Cloud Architect či Maps Technical Fundamentals Credential.

Co znamená status Premier Partner?

Google Cloud Premier Partner

Google Cloud Partner Program nabízí několik úrovní partnerství. Status Google Premier Partner (ten nejvyšší možný status), je pro zákazníky značkou kvality. Také informuje o kvalitě služeb, které poskytujeme, od analýz potřeb a požadavků po výběr vhodných Google MapsGoogle Cloud produktů pro různá odvětví, včetně realit, logistiky a telekomunikací. Profesionální přístup k naší spolupráci s Googlem se vyplácí, přesvědčte se o tom i Vy.

Co Vám přinese spolupráce s certifikovaným partnerem?

  • Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější produkty a funkce Google Maps Platform a tím rozvinout Vaše podnikání
  • Poskytneme Vám přístup k množstevním slevám, které jsou dostupné pouze prostřednictvím partnera a cena za služby tak bude nižší než při registraci online. Jako partner kontrolujeme zda by se na Vás mohli slevy vztahovat
  • Konzultujeme s Vámi možnosti implementace map na Vašem webu či v aplikacích a navrhujeme možnosti vylepšení
  • Kontrolujeme využívání služeb za účelem optimalizace nákladů
  • Nabízíme technickou podporu v češtině
  • Poskytujeme nejnovější informace o chystaných změnách v Google Maps Platform
  • Nabízíme měsíční, čtvrtletní či roční možnosti fakturace v CZK/EUR závislosti na Vašich potřebách
  • Marže partnera je placena ze strany Googlu, takže Vy získáte veškeré tyto výhody za stejné či nižší ceny (než při registraci online)
urovne_mnozstevnich_slev_google

Spolupracujeme s desítkami firem po celé Evropě. Naši zákazníci podnikají v oblastech Asset tracking, Cestování, Finančnictví, Logistika, Reality, Retail & E-commerce či Ridesharing. Buďte jedním z nich!