Globema – Google Cloud Premier Partner

Globema je premier partnerem Google Cloud v České Republice a v celé střední a východní Evropě. Naše Spolupráce se společností Google byla zahájena roku 2012 a od té doby aktivně vyvíjíme inovativní řešení založená na produktech Google Maps Platform.

rsz_google_maps_platform_lockup_horiz_1
Google Cloud Premier Partner

Profesionální přístup k naší spolupráci s Googlem se vyplácí. Jako prvnímu partnerovi v regionu CEE se nám podařilo získat nejvyšší status partnerství – Google Premier Partner. Status Google Premier Partner je pro zákazníky značkou kvality a také informuje o kvalitě služeb, které společnost Globema poskytuje, od analýz potřeb a požadavků po výběr vhodných Google Maps Platform produktů pro různá odvětví, včetně realit, logistiky a telekomunikací.
Dozvědět se více o řešeních Google Maps Platform

Výhody vyplývající ze spolupráce s Google Cloud Partnerem:

  • Vše řešíme přímo s lidmi z Google. Globema je v kontaktu s techniky a specialisty Google. Díky tomu můžeme velmi rychle reagovat na aktuální potřeby našich partnerů.
  • Jako první se dozvíte o všech novinkách. Globema všem partnerům a zákazníkům poskytuje aktuální informace o změnách produktů Google Maps Platform.
  • Máme přímé kontakty na zákaznický servis Google. Díky přímému kontaktu na zákaznický servis  a technickou podporu společnosti Google můžeme urychlit řešení požadavků všech našich zákazníků.
  • Náš tým je složen z certifikovaných profesionálů. Status Google Partner Premier nás zavazuje k absolvování všech školení, které pořádají externí firmy a společnost Google Inc.
  • Zveřejňujeme úspěšné příběhy našich klientů. Globema má možnost prosadit zveřejnění Vašich úspěšných příběhů na blogu Google nebo mezi případové studie na stránkách Google. (Viz: Instytut Logistyki i MagazynowaniaColliers International, NaCesty.cz)
  • Globema se účastní výročních zasedání Google Partner Premier, během nichž se řeší novinky a další trendy v produktech Google Maps Platform. Kromě toho se účastníme testování a hodnocení novinek, ještě před jejich zveřejněním.

Podívejte se na řešení Globemy založená na produktech Google Maps Platform     Řešení